niedziela, 1 marca:

Street Dance, Taniec Towarzyski, Show  Dance, Taniec Akrobatyczny, Inne Formy Tańca

UWAGA! Podane przedziały czasowe są orientacyjne i mogą ulec przesunięciu! 

08:00 - Otwarcie budynku

08:15 - Rejestracja zawodników

09:00 - Prezentacje konkursowe w kat. dzieci

               09:05 - Solo 8-11 lat – Street Dance

                 09:10 - Solo 8-11 lat – Show Dance

                 09:30 - Solo do 11 lat – Inne formy

                 09:45 - Duety 8-11 lat – Street Dance

                 09:55 - Duety 8-11 lat – Show Dance

                 10:05 - Duety 8-11 lat – Inne Formy Tańca

                 10:15 - Grupy do 11 lat – Street Dance i Inne Formy Tańca

                 10:25 - Formacje do 11 lat – Street Dance i Inne Formy Tańca

11:30 - ogłoszenie wyników w kat. dzieci

12:00 - Prezentacje konkursowe w kat. juniorów

               12:00 - Solo 12-13 lat – Street Dance

                 12:20 - Solo 12-13 lat – Show Dance, Taniec Akrobatyczny i Inne Formy Tańca

                 13:00 - Solo 14-15 lat – Street Dance

                 13:10 - Solo 14-15 lat – Show Dance

                 13:25 - Solo 14-15 lat – Inne Formy Tańca

                 13:50 - Duety 12-13 lat – Street Dance

                 14:00 - Duety 12-13 lat – Show Dance, Taniec Akrobatyczny i Inne Formy Tańca

                 14:05 - Duety 14-15 lat – Show Dance, Taniec Akrobatyczny i Street Dance

                 14:15 - Formacje 12-15 lat – Street Dance

                 14:30 - Formacje 12-15 lat – Show Dance

                 14:50 - Formacje 12-15 lat – Inne Formy Tańca i Taniec Towarzyski

15:20 - Ogłoszenie wyników w kat. juniorów

16:00 - Prezentacje konkursowe w kat. dorosłych

               16:00 - Solo powyżej 16 lat – Street Dance

                 16:10 - Solo powyżej 16 lat – Show Dance

                 16:25 - Duety powyżej 16 lat – Street Dance

                 16:35 - Duety powyżej 16 lat – Taniec Towarzyski i Show Dance

                 16:50 - Grupy  powyżej 16 lat – Wszystkie kategorie

                 17:00 - Formacje powyżej 16 lat – Wszystkie kategorie

17:30 – Ogłoszenie wyników w kat. dorosłych

18:00 - Zakończenie drugiego dnia festiwalu

  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Google+ B&W

© 2016 VIVERSO. Foto: Daria Zasuń

Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now