Komisja Sędziowska:

roko.jpg

Roko Łuczak

Założyciel Studia Tańca Joy Dance. Tancerz z 20-letnim doświadczeniem. Pochodzi z Siedlec. Specjalizuje się w tańcu modern, współczesnym oraz formach tańca nowoczesnego. Wykształcił wielu tancerzy, którzy mogą poszczycić się prestiżowymi tytułami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Twórca widowisk artystycznych: Spektakl "11", "Cztery Pory Roku", "Grzechy". Organizator Otwartych Mistrzostw Polski Województwa Zachodniopomorskiego , Grand Prix Polski PZTF. Sędzia Narodowy PZTan.

Katarzyna Grzegorzek

Instruktor tańca i choreograf, członek komisji sportowej federacji IFMS, konsultant regulaminowy oraz członek jury wielu festiwali tańca oraz zawodów mażoretkowych, w latach 1992-2007 kierownik artystyczny i koordynator Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Czerwionka-Leszczyny a od 2009 r. kierownik artystyczny i koordynator Ogólnopolskiego Festiwalu Mażoretek „Parada”, założyciel, kierownik oraz trener powstałej w 1992 r. Formacji Tanecznej Zygzak z Czerwionki-Leszczyn, wielokrotnych medalistek Mistrzostw Polski, Europy i Świata Mażoretek.

Katarzyna Grzegorzek.jpg
andrii.jpg

Andrii Shkapoid

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Wielkokrotny mistrz i wicemistrz świata w stylu Jumpstyle. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M.P. Dragomanowa w Kijowie. Absolwent kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie obecnie jest wykładowcą. Asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie. Tancerz francuskiego kolektywu (LA)HORDE z którym tańczy na scenach teatrów Portugalii, Kanady, Francji i Belgii.

Zuzanna Dinter

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, zawodowa tancerka. Była solistką baletu w Teatrze Muzycznym w Lublinie i w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Niedawno ukończyła prestiżowy Uniwersytet im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca, pracuje jako nauczyciel tańca klasycznego, choreograf, konsultant, wykładowca i sędzia na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tańca. Brała udział w ponad 30 premierach na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi, odbywała liczne tournée po Europie. Od 2016 roku współpracuje z Akademią Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi jako pedagog tańca i choreograf. 

Zuza.jpg
Maciej Gruchlik.jpg

Maciej Gruchlik

Dyrektor MDK 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Krakowie oraz Instruktorki Kurs Trenerski w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Posiada najwyższą klasę taneczną w tańcach towarzyskich (latynoamerykańskich i standardowych), sędzia stażysta Związku Sportowego Mażoretek oraz Niezależnej Ligii Tanecznej.Trener zespołów tańca, solistów i duetów w stylach tańca nowoczesnego, Street Dance oraz Tap Dance. 

Manuela Krzykała

Założycielka, kierowniczka i główny choreograf raciborskiego Zespołu "SKAZA", od wielu lat związana zawodowo z Raciborskim Centrum Kultury, utytułowana tancerka i instruktorka wielu wybitnych tancerzy o szerokim wachlarzu umiejętności i kompetencji - od streetu, przez jazz aż po taniec współczesny. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach na kierunku "Taniec". Autorka wielu spektakli i widowisk tanecznych, m.in. Moja ławeczka" i "Zaklęty Łabędź".

Manuela.jpg
Dorota.jpeg

Dorota Krzysztofik

Dyplomowany instruktor tańca i pedagog z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzę  uzupełniła o zagadnienia psychologii sportu dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach uzyskując uprawnienia trenera mentalnego. Sędzia pierwszej kategorii Polskie Federacji Tańca. Organizatorka wielu znanych i lubianych festiwali i turniejów tańca.