Komisja Sędziowska:

Roko Łuczak

Założyciel Studia Tańca Joy Dance. Tancerz z 20-letnim doświadczeniem. Pochodzi z Siedlec. Specjalizuje się w tańcu modern, współczesnym oraz formach tańca nowoczesnego. Wykształcił wielu tancerzy, którzy mogą poszczycić się prestiżowymi tytułami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Twórca widowisk artystycznych: Spektakl "11", "Cztery Pory Roku", "Grzechy". Organizator Otwartych Mistrzostw Polski Województwa Zachodniopomorskiego , Grand Prix Polski PZTF. Sędzia Narodowy PZTan.

Iwona Ratajczak

Pedagog tańca klasycznego i charakterystycznego. Koordynator Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu oraz Instytut Sztuki Teatralnej w Moskwie. Choreografka, współtwórczyni spektakli baletowych, Sędzia Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata w ramach International Dance Organization. Nagrodzona tytułem Zasłużony Działacz Kultury.

iwona.jpg

Andrii Shkapoid

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Wielkokrotny mistrz i wicemistrz świata w stylu Jumpstyle. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M.P. Dragomanowa w Kijowie. Absolwent kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie. Tancerz francuskiego kolektywu (LA)HORDE z którym tańczy na scenach teatrów Portugalii, Kanady, Francji i Belgii. 

Marcin "Kostek" Kost

Absolwent AWF Katowice ze specjalizacją gimnastyki korekcyjnej i trener 2 Klasy Akrobatyki Sportowej Założyciel Firmy AKROBREAK. Jeden z najbardziej utytułowanych Bboy'ów w Polsce, zwycięzca a obecnie juror wielu zawodów break-dance w kraju i za granicą. W 2018 wygrał najbardziej prestiżowe zawody Breakdance w Polsce Redbull BCONE Poland Cypher a następnie jako jedyny Polski Bboy reprezentował nasz Kraj na Światowych finałach Redbull BCONE Last Chance Cypher

Piotr Bałabuszek

Od 2009 członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Tanecznego okręg Freestyle, przez lata, do 2016 roku, sędzia najwyższej I kategorii sędziowskiej Polskiego Związku Tańca Freestyle. Jako trener i choreograf pracuje z tancerzami od niemal 20 lat, zdobywając wraz z nimi liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wykładowca Polskiej Akademii Sportu.

Maciej Gruchlik

Dyrektor MDK 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Krakowie oraz Instruktorki Kurs Trenerski w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Posiada najwyższą klasę taneczną w tańcach towarzyskich (latynoamerykańskich i standardowych). Trener zespołów tańca, solistów i duetów w stylach tańca nowoczesnego, Street Dance oraz Tap Dance.