banner Ferie 2022.jpg
ZAPISY OD 15 STYCZNIA!

OTWARTE warsztaty tańca

dla dzieci od 10 lat,młodzieży i dorosłych!

Po raz pierwszy w Rybniku ALEKSANDRA MALISZEWSKA (Warszawa) i AGNIESZKA MOŁODOWICZ (Opole)!
Wraz z nimi najbardziej znani i lubiani polscy trenerzy i choreografowie: GRZEGORZ PAŃTAK (Kielce),
ROKO ŁUCZAK (Szczecin) i ALEKSANDRA TUCKA (Warszawa)

oraz instruktorki VIVERO:
PATRYCJA MISIEWICZ, JUDYTA KUŚKA, JULIA LIS, PAULINA JASIŃSKA
oraz IZABELA BARSKA-KACZMARCZYK.

CENA:

KARNET OPEN* : 300 zł
Pojedynczy dzień: 70 zł

* Uprawnia do uczestnictwa we wszystkich zajęciach

UWAGA! Wszyscy uczestnicy zajęć artystyczno-edukacyjnych w TZR mają możliwość nabycia KARNETU OPEN na całość warsztatów w specjalnej, obniżonej cenie 250 zł.

(Warunkiem obniżki jest brak zaległości w opłatach za zajęcia).  

Karnety dostępne od 15 stycznia w kasie biletowej TZR lub w internecie za pośrednictwem portalu biletyna.pl
 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Prowadzący:
Roko ferie.jpg
21.02, 17:00 - 18:30
Modern Jazz

Właściciel i główny trener szczecińskiej szkoły tańca
Joy Dance, były tancerz i utytułowany solista legendarnej grupy Caro Dance, wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata federacji IDO, licencjonowany sędzia II kategorii Polskiego Związku Tańca, reżyser spektakli tanecznych, choreograf.

21.02, 18:45 - 20:15
Taniec Współczesny

Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO. Choreograf tańca współczesnego, współautorka spektakli teatru tańca. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności TANIEC. Jest instruktorem tańca i choreografem tańca współczesnego w TZR. 

Lis Ferie.jpg
Pati ferie.jpg
22.02, 17:00 - 18:30
Taniec Klasyczny i Jazzowy

Trenerka i wybitna autorka choreografii wielu Mistrzów Polski, Europy i Świata. Ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie.  Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC, oraz Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. 

22.02, 18:45 - 20:15
Gimnastyka artystyczna i akrobatyka

Wychowanka ST VIVERO, wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dyplomowany instruktor akrobatyki sportowej, tańca nowoczesnego oraz przygotowania motorycznego. 

Pałka Ferie.jpg
malisza_ferie.jpg
23.02, 17:00 - 18:30
Taniec Jazzowy

Tancerka, choreograf i instruktorka tańca jazzowego. Pomysłodawczyni i instruktorka programu treningowego The house of jazz, bezpiecznej przestrzeni dla Tancerzy, w której mogą uczyć się od cenionych pedagogów i choreografów z całej Polski. Na sali największą inspiracją i paliwem do pracy są dla Niej uśmiechy na twarzach Tancerzy oraz ich głodne wiedzy oczy.

23.02, 18:45 - 20:15
Taniec Współczesny

Wychowanka ST Vivero. Tancerka, zawodniczka, solistka, instruktor, choreograf. Jest absolwentką kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.. Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym. Wielokrotna Mistrzyni Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO.

Tucka ferie.jpg
grzegorz_ferie.jpg
24.02, 17:00 - 18:30
Taniec Jazzowy

Tancerz, pedagog tańca, choreograf. Współtworzył
i prowadzi instytucjonalny zespół - Kielecki Teatr Tańca. Specjalizuje się jako pedagog w
stylach tańca jazzowego. Jest wykładowcą Uniwersytetu Muzycznego Chopina w Warszawie. Jako choreograf zrealizował spektakle teatralne i telewizyjne.

24.02, 18:45 - 20:15
Taniec Jazzowy

Trenerka akrobatyki i tańca jazzowego. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności Taniec Jazzowy w Warszawie uzyskując tytuł Instruktora Sportu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dyplomowany instruktor akrobatyki. 

Judyta ferie.jpg
Mołodowicz ferie.jpg
25.02, 17:00 - 18:30
Taniec Współczesny

Trener i Choreograf w Ramada Team Opole oraz nauczyciel w Niepublicznej Szkole Baletowej
Szkole Sztuki tańca w Opolu. Sędzia Polskiej Federacji Tańca IDO. Związana z tańcem od 16 lat. Specjalizuje się w stylach modern dance oraz contemporary.

25.02, 18:45 - 20:15
High Heels Jazz

Współzałożycielka ST VIVERO, sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacjach: Taniec Współczesny oraz Taniec Jazzowy. Absolwentka WSU na kierunku TANIEC oraz studiów Studiów II stopnia na UM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. 

Iza ferie.jpg