Trochę o ...

Studio Tańca Vivero

Działamy od 2001 roku. Nasza pasja to taniec jazzowy, ale pracujemy również w oparciu o inne techniki i style takie jak Taniec Współczesny, Klasyczny, Show-Dance i Street Dance. Przygotowujemy tancerzy do udziału w turniejach tańca sportowego, realizujemy spektakle, widowiska, baśnie taneczne i inne formy sceniczne. Aktywnie bierzemy udział w życiu artystycznym i kulturalnym naszego ukochanego miasta, Rybnika. 

W tym sezonie nad rozwojem młodych i starszych tancerzy czuwa sześcioro wykwalifikowanych, profesjonalnych, pełnych pasji i zaangażowania instruktorów: Izabela Barska-Kaczmarczyk, Patrycja Misiewicz, Judyta Kuśka, Karolina Słomka, Anna Szebesta, Paulina Jasińska, Weronika Zaremba i Oliwia Piontek. Na stałe współpracujemy z konsultantami:  Aleksandrą Tucką, Natalią Gap, Andrii Shkapoidem, Magdaleną Starzec.


Od początku naszego istnienia jesteśmy związani z Teatrem Ziemi Rybnickiej. To tutaj odbywa się większość naszych treningów a od 2017 roku prowadzimy również zajęcia w Klubie "Harcówka" na rybnickiej Ligocie. 

W naszych grupach tanecznych uczą się dzieci, młodzież i dorośli. W sezonie artystycznym 2019/2020 w naszych strukturach działa aż 15 grup i zespołów, w tym:

- 5 początkujących: Vivero Mini, Vivero Kids P, Vivero Junior P, Vivero Adults P, Vivero Hop Kids New
- 4 średniozaawansowane: Vivero Kids K, Vivero Kids R, Vivero Junior R, Vivero  Adults
 R
- 5 zaawansowanych grup zawodniczych: Vivero Kids M, Vivero Hop Kids,  Vivero Crew,  Vivero Junior M, oraz Vivero Master

- 1 grupa OPEN: Vivero Gold

KONTAKT:

TEATR ZIEMI RYBNICKIEJ, 

Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

tel. 693 135 554,

e-mail: studiotancavivero@gmail.com

  • Grey Facebook Icon

© 2017 by Iza_Vivero. Proudly powered by Wix.com
Zdjęcia na stronie: Magdalena Glenc

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now