NIAGARA

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

Ośrodek zlokalizowany jest u podnóża góry Żar około 300m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad. Cisza, spokój i komfortowe warunki sprzyjają wypoczynkowi, organizacji szkoleń, sympozjów, narad, konferencji. Przez środek posesji przepływa uroczy potok - Isepnica.
 

Ośrodek składa się z dwóch budynków: z części hotelowej I turystycznej, w której zlokalizowana jest jadalnia, oraz sale treningowe. Pomiędzy budynkami znajduje się część rekreacyjna z basenem, boiskiem do siatkówki plażowej, oraz wiatą grillową i kręgiem ogniskowym.
 

Zaplecze ośrodka stanowi  sala restauracyjna na około 170 miejsc konsumpcyjnych, sala wielofunkcyjna z nagłośnieniem oraz oraz sprzętem multimedialnymna ok 200 miejsc ,sala gimnastyczna, kawiarnia z salą kominkową i małą gastronomią (ok. 100 miejsc), sala bilardowa i mniejsze sale szkoleniowe (ok 25-30 osób).
 

Część hotelowo-noclegowa to pokoje 2 osobowe i segmenty rodzinne z pełnym węzłem sanitarnym, oraz trzy apartamenty.

Ośrodek przygotowany do obsługi grup według aktualnych Wytycznych Sanitarnych odnośnie zapobiegania zarażeniom koronawirusem COVID-19.

Strona internetowa ośrodka:

http://www.owniagara.pl/

KONTAKT:

TEATR ZIEMI RYBNICKIEJ, 

Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

tel. 693 135 554,

e-mail: studiotancavivero@gmail.com

  • Grey Facebook Icon

© 2017 by Iza_Vivero. Proudly powered by Wix.com
Zdjęcia na stronie: Piotr Bukartyk, Janusz Rzymanek

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now