O NAS

O Nas

Działamy od 2003 roku. Nasza pasja to taniec jazzowy, ale pracujemy również w oparciu o inne techniki i style takie jak Taniec Współczesny, Klasyczny, Show-Dance i Street Dance.

 

Przygotowujemy tancerzy do udziału w turniejach tańca sportowego, realizujemy spektakle, widowiska, baśnie taneczne i inne formy sceniczne. Aktywnie bierzemy udział w życiu artystycznym i kulturalnym naszego ukochanego miasta, Rybnika. Od 2014 roku aktywnie działamy w strukturach polskich i międzynarodowych federacji tańca sportowego. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Tańca, International Dance Organization oraz World Artistic Dance Fedeartion.  

Od początku naszego istnienia jesteśmy związani z Teatrem Ziemi Rybnickiej. To tutaj odbywa się większość naszych treningów a od 2017 roku prowadzimy również zajęcia w Klubie "Harcówka" w rybnickiej dzielnicy Ligota. 

Struktura

Struktura Vivero obejmuje dwie sekcje: Sportową i Rekreacyjną.


Sekcja rekreacyjna obejmuje grupy:
- początkujące: Vivero Mini, Vivero Kids P, Vivero Junior P, Hop Kids New.
- średniozaawansowane: Vivero Kids K, Vivero Kids R, Vivero Junior R,  Vivero  Adults, Hop Kids

- OPEN: Vivero Gold, Akrobatyka dla dzieci, Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych.

 

Sekcja sportowa obejmuje grupy:

- Vivero Master Kids

- Vivero Master Junior

- Vivero Master

- Hop Crew

Nasi Instruktorzy

W tym sezonie nad rozwojem młodych i starszych tancerzy czuwa pięcioro wykwalifikowanych, profesjonalnych, pełnych pasji i zaangażowania trenerów i instruktorów: Izabela Barska-Kaczmarczyk, Patrycja Misiewicz, Judyta Kuśka, Karolina Słomka i Julia Lis. Na stałe współpracujemy z konsultantami: Natalią Gap, Grzegorzem Pańtakiem,  Roko Łuczakiem, Aleksandrą Tucką i ... 

Kiedyś

i Teraz

Studio Tańca VIVERO wywodzi się z Małego Teatru Tańca założonego w Rybnickim Centrum Kultury w 2003 roku, przez siostry Ewę i Izabelę Barską. Początkowo istniały tylko dwie grupy taneczne - Mały Teatr Tańca oraz grupa przygotowawcza. Z roku na rok zespół sukcesywnie się rozrastał i rozwijał...