Nasza oferta skierowana dla dzieci i młodzieży od 7 do 26 lat
Celem obozu jest rozwój umiejętności tanecznych uczestników, ale również integracja, szeroko pojęty rozwój artystyczny i kulturalny, wypoczynek, regeneracja, oraz po prostu - ŚWIETNA ZABAWA!!!
 

Oferta warsztatowa:

 

W tym roku ponownie odwiedzimy ośrodek w przepięknym Międzybrodziu Żywieckim, który wybraliśmy ze względu na możliwość wyłącznego korzystania z dwóch sal treningowych, niesamowitą kuchnię i orzeźwiające kąpiele w basenie.

Program obozu obfituje w zajęcia warsztatowe, dodatkowe zajęcia artystyczne (plastyczne, rękodzielnicze, teatralne, filmowe etc), konkursy, zabawy i animacje pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz instruktorów.

Oprócz regularnych lekcji tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz gimnastyki artystycznej uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach warsztatowych z naszymi gośćmi specjalnymi:

Grzegorzem Pańtakiem - dyrektorem i pierwszym solistą Kieleckiego Teatru Tańca, charyzmatycznym tancerzem i jednym z najwybitniejszych pedagogów tańca jazzowego w Polsce.

Natalią Gap - wielokrotną Mistrzynią Polski, Europy i Świata federacji IDO w Tańcu Jazzowym i Współczesnym, finalistką polskiej edycji programu YCD, trenerką i choreografką tańca współczesnego.

Roko Łuczakiem - właścicielem i głównym trenerem szczecińskiej szkoły tańca Joy Dance, byłym tancerzem i utytułowanym solistą legendarnej grupy Caro Dance, wielokrotnym mistrzem Polski i Świata federacji IDO.

Łukaszem Sierszyńskim - profesjonalnym trenerem akrobatyki sportowej, który współpracuje z nami od ponad 10 lat, prowadzi szkołę akrobatyki sportowej w Kielcach, trenuje zawodników w konkurencjach na trampolinie i na ścieżce gimnastycznej.

Cena obozu obejmuje:
- noclegi w pokojach z łazienkami,
- pełne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek),
- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców,
- ubezpieczenie NWW,
- udział we wszystkich lekcjach oraz zajęciach warsztatowych z gośćmi specjalnymi, zgodnie z wyznaczoną grupą zajęciową,
- udział w zajęciach dodatkowych,
- korzystanie z basenu

Obóz dla dzieci i młodzieży od 7 do 26 roku życia.

CENA: 1600 zł

Więcej informacji:
studiotancavivero@gmail.com

KONTAKT:

TEATR ZIEMI RYBNICKIEJ, 

Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

tel. 693 135 554,

e-mail: studiotancavivero@gmail.com

  • Grey Facebook Icon

© 2017 by Iza_Vivero. Proudly powered by Wix.com
Zdjęcia na stronie: Magdalena Glenc

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now