TRENERZY

i INSTRUKTORZY

Z dumą przedstawiamy naszych trenerów i instruktorów, którzy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami, profesjonalizmem, pasją i zaangażowaniem. 

Izabela

Barska-Kaczmarczyk

główny trener

Taniec Jazzowy i Show-Dance

​​
Współzałożycielka Studia Tańca VIVERO, sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacjach: Taniec Współczesny oraz Taniec Jazzowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC oraz studiów Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Obecnie studiuje psychologię sportu dzieci i młodzieży. Jest trenerem i choreografem w TZR od 2001 roku, 

Patrycja
Krawczak

trener sekcji sportowej

instruktor sekcji rekreacyjnej

Taniec Klasyczny, Taniec Jazzowy, Show-Dance

Była tancerką, solistką i zawodniczka ST VIVERO od 2005r. do 2018r. Ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie.  Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC, oraz Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Jest trenerem i choreografem  w TZR od 2011 roku.  

Judyta

Kuśka

trener sekcji sportowej

instruktor sekcji rekreacyjnej

Akrobatyka, Gimnastyka Artystyczna, Taniec Jazzowy

 

Tancerka i zawodniczka i solistka ST VIVERO wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego, klasycznego i show-dance. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności Taniec Jazzowy w Warszawie uzyskując tytuł Instruktora Sportu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dyplomowany instruktor akrobatyki. Jest trenerem tańca w TZR od 2016r.

Paulina

Jasińska

instruktor sekcji rekreacyjnej

Akrobatyka, taniec jazzowy

 

Wychowanka ST VIVERO, wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dyplomowany instruktor akrobatyki sportowej, tańca nowoczesnego oraz przygotowania motorycznego. Jest instruktorem tańca w TZR od 2014r.

Karolina
Szczęsny

instruktor sekcji rekreacyjnej

Street Dance    

 

Wychowanka ST VIVERO od początku Jego istnienia. Ma na koncie kilka tytułów Mistrzowskich federacji IDO. To najbardziej wszechstronna i energetyczna tancerka naszego studia. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny i Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie. Jest instruktorem tańca ulicznego w TZR od 2013r. 

Julia
Lis

młodszy instruktor

taniec jazzowy i współczesny

Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO. Ma na koncie kilka tytułów Mistrzostw Polski i Europy w stylach Modern & Contemporary, Jazz Dance i Show Dance. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności TANIEC. Jest instruktorem tańca i choreografem tańca współczesnego w TZR od 2020r. 

NASI KONSULTANCI:

Grzegorz

Pańtak

Tancerz - solista, pedagog tańca jazzowego i modern jazz, choreograf. Współzałożyciel i wicedyrektor Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu oraz AWF w Katowicach. Inicjator i organizator Festiwalu Tańca Kielce i organizator Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego. Charyzmaty tancerz i jeden z najwybitniejszych pedagogów tańca jazzowego w Polsce. 

Natalia
Gap

Tancerka, choreografka i trenerka znakomitej krakowskie szkoły Elita Dance Center. Związana z tańcem od najmłodszych lat. Absolwentka XXX LO o profilu taneczno-teatralnym. Ukończyła kurs choreograficzny w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Wielokrotna Mistrzyni Polski, Europy i Świata federacji IDO w Tańcu Jazzowym i Współczesnym, finalistka polskiej edycji programu You Can Dance.

Roko
Łuczak

Właściciel i główny trener szczecińskiej szkoły tańca Joy Dance, były tancerz i utytułowany solista legendarnej grupy Caro Dance, wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata federacji IDO, licencjonowany sędzia II kategorii Polskiego Związku Tańca.

Aleksandra
Tucka

Wychowanka ST Vivero. Tancerka, zawodniczka, solistka, instruktor, choreograf. Jest absolwentką kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.. Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym. Wielokrotna Mistrzyni Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO.

Karolina
Krzysztofczyk

Specjalistka w dziedzinie tańca towarzyskiego, tańców karaibskich

oraz form wyrazu scenicznego. Przez 10 lat trenowała turniejowy taniec towarzyski, jest tancerką najwyższej krajowej klasy tanecznej w tańcach latynoamerykańskich. Absolwentka pedagogiki tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Anna
Szebesta

Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO. Ma na koncie kilka tytułów Mistrzostw Polski i Europy w stylach Show Dance, Modern & Contemporary oraz Jazz Dance.

Andrii

Shkapoid

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Wielkokrotny mistrz i wicemistrz świata w stylu Jumpstyle. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M.P. Dragomanowa w Kijowie. Absolwent kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie. Tancerz francuskiego kolektywu (LA)HORDE z którym tańczy na scenach teatrów Portugalii, Kanady, Francji i Belgii.