top of page
DSC_8732.jpg

TRENERZY

i INSTRUKTORZY

Z dumą przedstawiamy naszych trenerów i instruktorów, którzy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami, profesjonalizmem, pasją i zaangażowaniem. 

Izabela
Barska-Kaczmarczyk

kierownik

Taniec Jazzowy i Show-Dance

​​
Współzałożycielka Studia Tańca VIVERO, sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacjach: Taniec Współczesny oraz Taniec Jazzowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC oraz studiów Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Obecnie studiuje psychologię sportu dzieci i młodzieży. Jest trenerem i choreografem w TZR od 2001 roku, 

25359729_1541112452636363_1491611436_n.j
25323914_1541108962636712_1736766933_n.j

Judyta
Kuśka

trener sekcji sportowej

instruktor sekcji rekreacyjnej

Akrobatyka, Gimnastyka Artystyczna, Taniec Jazzowy

 

Tancerka i zawodniczka i solistka ST VIVERO wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego, klasycznego i show-dance. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności Taniec Jazzowy w Warszawie uzyskując tytuł Instruktora Sportu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dyplomowany instruktor akrobatyki. Jest trenerem tańca w TZR od 2016r.

Patrycja
Krawczak

trener sekcji sportowej

instruktor sekcji rekreacyjnej

Taniec Klasyczny, Taniec Jazzowy, Show-Dance

Była tancerką, solistką i zawodniczka ST VIVERO od 2005r. do 2018r. Ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie.  Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC, oraz Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Jest trenerem i choreografem  w TZR od 2011 roku.  

25360712_1542061449208130_378343849_n.jp
DSC_8719_edited.jpg

Martyna
Tucka

instruktor sekcji rekreacyjnej

Taneczny Kalejdoskop, High Heels Jazz

 

Tancerka i zawodniczka ST Vivero wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego, współczesnego, high heels oraz jazz funk. Certyfikowany instruktor tańca nowoczesnego, stretchingu oraz trener przygotowania motorycznego. Ukończyła International Dance Academy, program obejmujący naukę w Kopenhadze i Los Angeles, gdzie szkoliła się pod okiem topowych tancerzy i choreografów w miejscach takich jak Millennium Dance Complex czy Playground LA.

Julia
Lis

 instruktor sekcji sportowej i rekreacyjnej

taniec jazzowy i współczesny

Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO. Ma na koncie kilka tytułów Mistrzostw Polski i Europy w stylach Modern & Contemporary, Jazz Dance i Show Dance. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności TANIEC. Jest instruktorem tańca i choreografem tańca współczesnego w TZR od 2020r. 

image0 (1).jpeg

NASI KONSULTANCI:

gap.jpg

Natalia
Gap

Tancerka, choreografka i trenerka znakomitej krakowskie szkoły Elita Dance Center. Związana z tańcem od najmłodszych lat. Absolwentka XXX LO o profilu taneczno-teatralnym. Ukończyła kurs choreograficzny w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Wielokrotna Mistrzyni Polski, Europy i Świata federacji IDO w Tańcu Jazzowym i Współczesnym, finalistka polskiej edycji programu You Can Dance.

Grzegorz
Pańtak

Tancerz - solista, pedagog tańca jazzowego i modern jazz, choreograf. Współzałożyciel i wicedyrektor Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu oraz AWF w Katowicach. Inicjator i organizator Festiwalu Tańca Kielce i organizator Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego. Charyzmaty tancerz i jeden z najwybitniejszych pedagogów tańca jazzowego w Polsce. 

grzegorz.jpg
tucka.jpg

Aleksandra
Tucka

Wychowanka ST Vivero. Tancerka, zawodniczka, solistka, instruktor, choreograf. Jest absolwentką kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.. Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym. Wielokrotna Mistrzyni Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO.

Roko
Łuczak

Właściciel i główny trener szczecińskiej szkoły tańca Joy Dance, były tancerz i utytułowany solista legendarnej grupy Caro Dance, wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata federacji IDO, licencjonowany sędzia II kategorii Polskiego Związku Tańca.

andrii.jpg

Karolina
Krzysztofczyk

Tancerka najwyższej klasy krajowej w tańcach latynoamerykańskich. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej o specjalizacji pedagog tańca. Wieloletnie doświadczenie taneczne z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zdobyła prowadząc zajęcia taneczne jako trener w różnych placówkach. Warsztatowiec z technik wyrazu scenicznego oraz stylu latin show. Pasjonatka tańca, wyrażania swoich emocji poprzez ruch.

roko.jpg

Andrii
Shkapoid

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Wielkokrotny mistrz i wicemistrz świata w stylu Jumpstyle. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M.P. Dragomanowa w Kijowie. Absolwent kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie. Tancerz francuskiego kolektywu (LA)HORDE z którym tańczy na scenach teatrów Portugalii, Kanady, Francji i Belgii. 

328142018_743782693697391_5467512028045995627_n_edited.jpg
bottom of page