Nasi

Instruktorzy

IZABELA BARSKA-KACZMARCZYK

główny trener

Taniec Jazzowy i Show-Dance


 

Współzałożycielka Studia Tańca VIVERO, sędzia II kategorii Polskiego Związku Tańca Freestyle. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacjach: Taniec Współczesny oraz Taniec Jazzowy, absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC, oraz studiów Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Jest trenerem, choreografem w TZR od 2001 roku, 

PATRYCJA MISIEWICZ

trener

Taniec Klasyczny, Taniec Jazzowy, Show-Dance

 

Tancerka, solistka i zawodniczka ST VIVERO od 2005r.  Ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie.  Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC, oraz Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Jest trenerem i choreografem  w TZR od 2011 roku.  

JUDYTA KUŚKA

instruktor

Akrobatyka, Gimnastyka Artystyczna, Taniec Jazzowy

 

Tancerka i zawodniczka ST VIVERO, wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego, klasycznego i show-dance. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności Taniec Jazzowy w Warszawie uzyskując tytuł Instruktora Sportu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dyplomowany instruktor akrobatyki. Jest instruktorem tańca  w TZR od 2016r.

PAULINA JASIŃSKA

instruktor

Akrobatyka

 

Tancerka i zawodniczka ST VIVERO, wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego i disco dance. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dyplomowany instruktor akrobatyki. Jest instruktorem tańca w TZR od 2014r.

KAROLINA SŁOMKA

instruktor

Street Dance    

 

Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO od początku Jego istnienia. Ma na koncie trzy tytuły Wicemistrzyni Polski w tańcu. To najbardziej wszechstronna i energetyczna tancerka naszego studia. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny i Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie. Jest trenerem tańca ulicznego w TZR od 2013r. 

Nasi Konsultanci

ANNA SZEBESTA

instruktor

nauczyciel ginastyki artystycznej i tańca współczesnego

 

Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO. Ma na koncie kilka tytułów Mistrzostw Polski i Europy w stylach Show Dance, Modern & Contemporary oraz Jazz Dance. Jest trenerem tańca w TZR od 2019r. 

ALEKSANDRA TUCKA

 

Instruktor, choreograf, studentka wydziału artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Tancerka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym oraz najwyższej krajowej klasy tanecznej „A” w tańcu jazzowym, klasycznym oraz Show-Dance. Wielokrotna Mistrzyni, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w Tańcu Klasycznym i Jazzowym.

KONTAKT:

TEATR ZIEMI RYBNICKIEJ, 

Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

tel. 693 135 554,

e-mail: studiotancavivero@gmail.com

  • Grey Facebook Icon

© 2017 by Iza_Vivero. Proudly powered by Wix.com
Zdjęcia na stronie: Magdalena Glenc

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now