Studio Tańca Vivero

Sztuka -Pasja -Sport  

Witaj

KIM JESTEŚMY?

Od ponad 15 lat działamy w Rybniku wprowadzając młodych ludzi w magiczny świat tańca. Dajemy dzieciom radość i satysfakcję z odkrywania własnych możliwości. Trenujemy tancerzy sportowych - Mistrzów Polski, Europy i Świata. Tworzymy spektakle, widowiska i musicale, organizujemy warsztaty, obozy i Festiwale tańca. Jesteśmy animatorami lokalnych środowisk kulturalnych. Dołącz do nas!

Aktualności

Szanowni Państwo!

Ze względu na pandemię koronawirusa jesteśmy zmuszeni do odwołania zajęć co najmniej do końca kwietnia. W związku z tą sytuacją - niezwykle trudną zarówno dla tancerzy jak i dla naszych instruktorów, aby zadbać o nich i nie zostawiać ich w tym trudnym czasie zdecydowaliśmy o przygotowaniu oferty zajęć prowadzonych online.

 

Instruktorzy wyślą do Państwa szczegóły odnośnie zajęć online oraz wymagane dokumenty.

Prosimy o jak najszybsze zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji w sprawie udziału w zajęciach online lub rezygnacji z nich.

 

Zajęcia, które nie odbyły się w marcu zostaną odpracowane po wznowieniu zajęć. Zajęcia kwietniowe będą się odbywać wyłącznie w formie zajęć online i nie będą odpracowywane.

 

Bardzo prosimy osoby, które nie wyrażają zgody na zajęcia online o przesłanie tej informacji albo do instruktora. Ta informacja będzie podstawą do anulowania opłaty za kwiecień.

 

Będziemy Państwa informować o wznowieniu zajęć.

 

Życzymy dużo zdrowia

i do zobaczenia na zajęciach!

KONTAKT:

TEATR ZIEMI RYBNICKIEJ, 

Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

tel. 693 135 554,

e-mail: studiotancavivero@gmail.com

  • Grey Facebook Icon

© 2017 by Iza_Vivero. Proudly powered by Wix.com
Zdjęcia na stronie: Piotr Bukartyk, Janusz Rzymanek

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now